Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék mozgássérülten...

Johnny79 kérdése:

Hogyan tudnék mozgássérülten szinkronhang lenni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem volt alkalmam/ lehetőségem továbbtanulni, így csak a 8 általános van meg. Nagyon kimozdulni sem tudok, mivel izomsorvadással születtem, 42 évvel ezelőtt. De az intellektusommal, nincs baj. Kommunikációm elég magas mércét üt. A hangom állítólag kellemes és nagyon szorgalmas is vagyok. Tudna valaki segíteni olyan irányba, hogy van e valami út itthon végezhető szinkronhangként dolgozni? Pl. Mint ahogy van a Googlenek és hangja. Reklám hangok és egyebek... Vagy csak simán rajzfilmek vagy filmek itthon a számítógép előtti szinkronizálása. Előre is köszönöm a válaszokat.
2022. jan. 20. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy. Max ha indítasz egy youtube csatornát, ott elkezdesz minőségi tartalmat gyártani, akkor talán felfigyelnek rád. De ilyenből már van egy Radics Peti személyében, őt nem lenne egyszerű überelni.
2022. jan. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szinkronokat hangszigetelt, speciális eszkozokkel felszerelt stúdiókba készítik, nem elég otthon egy mikrofon sajnos 🙄
2022. jan. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, mivel töltöd a napjaidat?
2022. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!