Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen volt a napod?

Milyen volt a napod?

Figyelt kérdés

Hát nekem... matekon az a r*banc tanárunk egy vén r*ngyó mindig belém kötött és barátnőm röhögött xD

Aztán törin mindenki halálra unta magát akárcska én... akkorákat pislogtam hgy majdnem alvás volt... első padban.

Német tanárunk.. :S azt hittem sose lesz vége.. nagyon besokkolt (tudni kell hogy egy idegbeteg ha felhúzzák)

modnta hogy jobb lenni meghalni meg ilyenek.. én nagyon féltem .... azt hittem oda jön megver valakit :O

A többi elmegyős..

Most hazajöttem és gyááá.. :D most jön a szórakozáss :D youtube- c.o.d. - tökéletes pillanat

barátnőkkel sétaa

tanuls

facebook :D

De holnap nagyon jó napom lesz :D Barátnőm szülinapja -pzzázás hülyülés- aztán este Vámpírnaplók (L)


Bocsi a regényért!

Nektek hogy telt a napotok?


egy nyolcadikos csaj =)


2010. szept. 9. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

én most megyek 8adikba,nekem jövőhéten kezdődik a suli :S

ma meg még csak annyi történt,hogy voltam anyummal vásárolgatni,sétálni,nemrég jöttem haza,most meg gép.:D később még megyek a városba :D

egyébként az én egyik barátnőmnek múlhét pénteken volt a szülcsije,akkor is pizzázni voltunk.:D véletlen xD

2010. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is nyolcadikos vagyok:D

nekünk első órán matek volt wáá k*rva unalmas és a tanár elkezdett velünk ordítaniXD

második órán magyar volt ott töri puskát irtuk:D

haramdik meg föci ott meg tanár magyarázott mi meg röhögtünk egész órán:Dmert egy kcisit szexmániás a tanár és félreérthetően rajzol:D

törin meg ugy volt hogy éveleit irunk de nem irtuk meg mert nem hozta be a dogákat igy feleslegesen irtuk a puskát:D

ucsó óra meg kémia volt de a tanár ki akadt mert nem figyeltunkXD

msot meg nem megyünk sehova mert tiszta fos az időő:@

2010. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
első vagyok:végül én sem mentem sehova az idő miatt :(
2010. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!