Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az IT irányra születni kell...

Az IT irányra születni kell mint a programozásra?

Figyelt kérdés
Nem mindenkinek való ez a szakirány? Engem érdekelnének a számítógépek, viszont nehéznek találom az informatikát. Pl szívesen lennék programozó, de azt el is felejthetem mivel erre születni kell vagyis meg kell hogy legyenek azok a képességeim, és matekból is jónak kell lenni hozzá. Na meg angol nyelvtudás. Ezen kívűl meg tetszett a rendszergazda irány, jó lehet olyan szinten érteni a gépekhez, viszont ahogy utána jártam elég magas szinten írják le a tananyagot amit tudni kell. Így a kedvem is elment kicsit meg meg kérdőjelezem hogy ez lehet nem is nekem való felejtsem el. Tehát kinek való az IT irány? Születni kell rá? Vagy ezt is meg lehet tanulni bárkinek idő ráfordítással?
2022. jan. 20. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell hozzá születni, megtanulható ez is. Nyilván vannak, akiknek könnyebben megy, másoknak meg több időt és energiát kell belefeccelni. Ha érdekel ez az irány akkor hajrá.
2022. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!