Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalat volt az...

Mooti kérdése:

Milyen tapasztalat volt az FKK Solaris Camping Resort by Valamar-ral?

Figyelt kérdés

Szeretnénk elmenni kettesben egy teljesen naturista nyaralásra. Ezt úgy értem, hogy érkezéstől a távozásik textil mentesen szeretnénk lenni. Strandon, szálláson, közterületeken pl. sportpálya bár bolt stb.

Mi a FKK Solaris Camping Resort by Valamar-t néztük ki csak nincs tapasztalatunk.



2022. jan. 21. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó. Mi bungallowban voltunk félpanzióval, a kaja nagyon jó. A szobák is rendesek. A tengeprart nem a legjobb sok a sün.

De ha tényleg szuper helyre akartok menni, akkor menjetek Valaltára, az a legjobb: valalta.hr

2022. jan. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
78%

A Solarisban nagyon szuper és szép hely. Hangulatos. Hosszas tengerparti szakaszon sétálhatsz, a csodás a naplementében. Este az étkezőhelyeknél van zene, tánc is. Vannak nagyobb sziklás részei, kisebb napozók, bérelhető fekhelyek, kikötő, vadregényes öblök. Több étkezőhely, 2 nagyobb bolt és kisebb árusok és egy hatalmas sportpálya a végében,röplabdázni, pingpongozni, teniszezni... Mini golf és strandröpis pálya is van a kempingben. Étkezéshez érdemes a félpanziót választani, mert remek és bőséges a választék. Nem tudom milyen szállást gondoltatok, ha nem lakókocsiva mentek, az apartmant ajánlanám, az nagyon klassz elrendezésű és van konyhája, ha napközben inkább ott fogyasztanál. A 2 ágyas szoba az egyszerűbb, ott ilyesmire nincs lehetőséged, ajánlott vmi kis autós hűtőszekrény elvitele. De persze elég a bankkártya is.:)

Bár nekem Koversada a kedvencem. Mint helyszín sokféle, sokfajta szállástípussal, sok strandolási lehetőséggel, kavicsos, apró homokos beach is van és óriási! Elfáradsz mire körbesétálod. A kis szigete meg nagyon romantikus. Érdemes egyik nap átruccanni egy napos sétára, fürdőzésre oda is.

Valalta kisebb, sztem túl nagy a medencés része, de ott a hegyre fel séta ami csodássá teszi a kilátást, az élményt. Szóval ez a 3 nudi hely ami kiemlekedik a többi között, de sok más hely is van még a szigeteken is. Bunculukát is szeretni szokták.

Ha a Solarisba mentek elsőre, nem fogtok csalódni és majd legközelebb sorra járjátok majd a az Istria összes nudis helyét, mert úgy az igazi. De azt tudnotok kell, hogy a boltokban legalább egy kendőt illik magatok köré tekerni, és a reggelihez és vacsorához is a horvát nudi helyeken ui. felöltöznek olyankor az emberek vmi egyszerű nyári ruhába. Viszont amig nincs hideg még este is lehetsz és mászkálhatsz meztelnül a kempingben. S a parti nappali iszogatáskor lehetsz egy szál töröközőben is.

2022. jan. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a Dél-Francia parton van egy komplett nudista falu, ott bolktba is meg mindenhova ruha nélkül mennek. sztem azt próbáljátok ki, messze a legjobb, csak persze nem olcsó.
2022. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!