Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nincs ügyfélkapum, akkor...

Ha nincs ügyfélkapum, akkor hova kell postázni az egyetemi felvételit?

Figyelt kérdés

2022. jan. 21. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A felvi.hun olvass utàna. Szerintem az oktatási hivatalhoz. De ha írsz nekik emailt 1-2 napon belül válaszolnak.
2022. jan. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy az okmányirodában 10perc alatt megcsinálják neked, és tudod használni azonnal.
2022. jan. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

#2 igazad van. A 21. században élünk, egy leendő? egyetemistának illenék ehhez alkalmazkodnia.

Az ügyfélkaput nem ácsok készítik drága pénzért.


Egyébként számos más okból is célszerű.

2022. jan. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És nem tudjátok véletlenül, hogy 9.-Ben volt természetismeretem utána 12.-be is ugyan ez. Akkor hogyan írjam be a felvibe? Mert nem enged kettő ugyan azt a tárgyat be írni
2022. jan. 22. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Mármint hova nem engedi?

A jegyek beírásához?

Vagy csak a pontszámításhoz?

2022. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van az ügyfélkapunak éjjel-nappal működő telefonos segítségnyújtó szolgálata, hívd fel őket, szájbarágósan mindent megmondanak. Egyszer negyed órán át beszéltem velük, és nem csapták rám, nem hülyéztek le, normális, türelmes volt.
2022. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A jegyek beírásához. Ugye meg kell adni természetismereti tárgyat nekem nem volt fizika, kémia, biológia. Csak 9.-Ben természetismeret meg 12-Ben. És ugye akkor kettő természetismereti tárgyat kell be írni, ha nem volt 12,13.-év végén és nekem nem volt. De nem engedi 2 helyre ugyan azt be írni.
2022. jan. 23. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!