Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szeressek meg tanulni?

Hogyan szeressek meg tanulni?

Figyelt kérdés
Ha tanulni kell, nagyon rosszkedvem lesz, és sóhajtozva ülök le az íróasztalom fölé, hogy aztán elkezdjek nagy nehezen tanulni, ráadásul van, hogy annyira nincs kedvem, hogy úgy tanulok, hogy aztán egy szót se értek meg :(

2022. jan. 22. 08:38
 1/4 anonim válasza:
melyik tantárgynál van ez ? milyen iskolába jársz ? hány évees vagy ?:)
2022. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én mindig is jó tanuló voltam, de semelyik tárgyat sem szeretem igazán. Nekem az ad motivációt, hogyha igyekszem jó jegyeket szerezni, akkor bármelyik irányba mehetek tovább tanulás terén. És a szüleim is erőt adnak, mert megdicsérnek és jól esik. Az is tud segíteni ha szép jegyzeteket csinálsz és szövegkiemelővel kiemeled a lényeget, így jobban érzed magadat, hogy nem kell olyan sokat “bemagolni”
2022. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Esetleg megkérdezhetem hogy melyik tantárgy/ak azok amelyekre érted?
2022. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
0%
Ha nem megy, tanulj meg szeretni. 😂 😂 😂
2022. jan. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!