Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen visszahúzódó?

Miért vagyok ilyen visszahúzódó?

Figyelt kérdés
Kérem valaki segítsen sokkal sokkal csendesebb vagyok mint a többiek emiatt ugy vettem észre már osztálytársaim is elkezdtek kötekedni mert én vagyok úgymond támadható mert pl amikor valamit beszólnak akkor nem tudok hirtelen mit mondani csak ott ülök és nézek. Mit tegyek ezellen nem szeretném ha én lennék az osztály legcsendesebb embere kérlek segítsetek!
2022. jan. 26. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert ilyen személyiség vagy?

lehet erőlködni a boomereknek, de van aki introvertált vagy aki extrovertált.

2022. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 NettiNettaBella válasza:

Hát igazából ez ellen csak te tudsz tenni és változtatni. Pszichológus esetleg de ez sem biztos. Én még 2.-ban kerültem az osztályomba és nagyon sokat bántottsk mert csöndes voltam,utánna elkezdtem beszélgetni több emberrel aki nem utált és nem bántott, nagyon sok közös témánk lett és így szereztem barátokat akik megvédtek. Mostmár egyátalán nem bántanak.


A beszéd mindennek az alapja. Próbálj meg odamenni valakihez és beszélgetni, mert minden kapcsolatnak az alapja a beszéden alapul.


Nem tudtam sokat segíteni de azért leírtam hátha hasznos lesz.

2022. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aham valószínű majd valaki randommal beszélgetni tuti segít... nah látszik fogalmad sincs milyen zárkózottnak és visszahúzódónak lenni.
2022. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen magamra ismertem
2022. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lehet h keson valaszolok, es remelem azota alakultak a dolgok, de ha introvertalt szemelyiseg vagy, nem jelenti azt h orokre az is maradsz. Csak nyitni kell masok fele. Lassuk az en peldamat...

Ovodas, egeszen kicsi koromban en nagyon introvertalt voltam, az volt az egy szerencsem h a testveremmel egy csoportba raktak, igy tudtam kivel jatszani. Akikkel o baratkozott azokkal en is, de ha o senkivel, akkor en se senkivel. Aztan felmentem iskolaba, kezdtem baratkozni, lett par uj baratom a tesomon kivul is. Bar meg mindig nem volt az igazi, mert ekkor is meg visszahuzodo voltam picit. Aztan felmentem felso osztalyba altalanosban. Nyitni kezdtem az emberek fele, nem voltam mimoza, mert lassuk be, a mimozakat nem kifejezetten kedvelik a legtobben. Ezert valtoztattam, mert akartam. Egy csomo baratom lett, mindig volt kivel logni, es ekkor mar a sulin kivul is jartunk bandazni. A tanarokkal szemben is beszedesebb lettem sokkal, volt h tulzasokba is estem sajnos (ezt nem ajanlom, mert szaktanari lesz a vege) az osztalyom is megkedvelt, szinte mindenki szeretett par kivetellel. Nagyon megvaltoztam az evek alatt. Tanulj az en peldambol es ha igenis akarod, akkor meg fogod csinalni. Lehet h sablon duma de nyiss az emberek fele! Nekem is igy sikerult.

2022. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!