Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A haverjaim folyamatosan...

A haverjaim folyamatosan csesztetnek, mert amikor bulizunk, soha nem csajozok. Na most ennek meg van az oka, de nem fogják fel. Ha meg nem megyek le velük, akkor mennyire g. ci vagyok. Mit csináljak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nagyon sokat partizunk...Partiztunk is. Nekem egy 4 hónapja lett vége a 4 és fél éves kapcsolatomnak, sajnos pont ezek miatt. Mondjuk a barátnőm is elég fiatal volt még amikor összejöttünk, gondolom élni is akart. Én szeretem, a mai napig. Ezt a haverjaim nem nagyon értik meg.Megyek bulizni, mert addig sem vagyok egyedül, és otthon, de amikor látják hogy nem csajozok, folyamatosan a nyakamra küldenek valakit, akit utána nem tudok lerázni. Mondtam nekik, hogy én még nem akarok túl lenni teljesen ezen, és nem akarok egyéjszakás kalandokat se semmit, de nem hallják meg...vagy nem is tudom.Ha meg nem megyek le, akkor meg az a baj...már kezd tele lenni a...nem tudok mit csináljak, hogy eljusson az agyukig? F/22
2010. szept. 9. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát elég szemetek azért, hogy nem akarják megérteni, hogy te nem úgy gondolkozol, mint ők, pedig nem tudom, mi olyan bonyolult benne számukra...
2010. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Analfabéta szarok...ezek az igaz barátok mondhatom...te is hülye vagy hogy nem hayod ott őket
2011. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!