Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, hogyha borbéjnál...

Nagyon gáz, hogyha borbéjnál csak hajat vágatok?

Figyelt kérdés
2022. jan. 29. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. Megszólnak, ha nem velük varratod a ruhát, nem ők mosogatják el a tányérokat. Mire gondolsz, úgy egyébként?
2022. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem értem, ez egy komoly kérdés volt. Nem voltam még sosem egyedül ilyen helyen
2022. jan. 29. 11:07
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor mérgesek lesznek, ha csak hajat vágatok náluk?
2022. jan. 29. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Újra kérdezem: mi egyebeket kellene tenniük? Ez egy szolgáltatás, amiért fizetsz?

Az étteremben mérgesek, ha csak egy levest eszel? Kötelező kikérni az egész étlapot? A kalauz mérges lesz, ha csak egy megállót utazol?

2022. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Oké, rendben, köszi! Így már értem.

ne haragudj az értelmetlen kérdésemért

2022. jan. 29. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem haragszom, egyáltalán. De te sem!

Nem derül ki, férfi vagy nő vagy. A férfiaknál az a leggyakoribb, hogy csak vágást kérnek. A hajat be szokták nedvesíteni így is, mert könnyebb vizes hajjal dolgozni. Viszont a frissen mosott hajat nem szeretik, mert az meg nehezíti a dolgot. Persze az sem jó, ha három hetes kosz van már a fejeden.

Férfiak szoktak kérni mosást, borotválást is, de ezzel nagyjából kész is. Régebben divat volt a szesszel bekenés, egy kis arcmasszázs (forró törölköző az arcra, majd kis paskolás.)

Nőknél ezerféle dolog van a vágáson kívül. De náluk sem okoz gondot, ha csak vágást kér valaki.

2022. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!