Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ide koltoztem a paromhoz es...

Ide koltoztem a paromhoz es ez a helyzet all fent?

Figyelt kérdés
Hat,az az igazsag, hogy az en szuleim es az o szuleinek sincs amyagi kerete h minket tamogasson igy az o szuleinel elunk es probalunk sporolni-a nagy almunk egy kicsike haz lenne,sajat hely...a faluban viszont miota ide jottem erzem hogy a fiatalsag kinez minket...nekunk nem tettek a szulok semmit a seggunk ala(itt mindegyik kapott hazat meg minden mast a szuleitol csak mi vagyunk csórók).Ez eleg rosz erzes mikor barkivel is beszelgetsz itt es szembe vigyorog es osztogassa a nagy terveit,majd megkerdezi hogy:na es ti mikor koltoztok el egyaltalan?vagy ott akartok elni veluk?multkor az egyik bulira pont h egyik ittenj baratja azert nem hivott meg mert a csavo csaka azt mondta h lenez minket s ne hivjon...stb...mondtam a paromnak h itt senkivel se vagyunk jóba,menjunk el innen...de o eroskodik h itt akar elni a szulei mellett es nem alberletbe,de nekem ez elegge rosz erzes kezd lenni..koszonom h leirhattam.
2022. jan. 29. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
És nincsenek regi barátaid? Nem feltetlenül kell helyben barátkozni...
2022. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A regi barataim sajnos nagyon messze vannak...500 kmre...
2022. jan. 29. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön vagy?
2022. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Régen a házak többgenerációsak voltak. Ott éltek a szülők a nagyszülők meg a család is. Ez jó volt mert tudtak segíteni egymásnak a ház körül meg a gyerekekkel stb. Ez csak a mai korban divat hogy lenézik azt aki nem tud önállóan élni. De ha nem is költöztök el az lehet még jó döntés. Mellesleg ne hagyd hogy mások döntése határozza meg hogy te mit akarsz. Azok csak ítélkezni tudnak de segíteni azt persze nem. Az ilyenek véleményére miért adsz? Nem kéne!
2022. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!