Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Madsnal is elofordult ez a...

Madsnal is elofordult ez a rose gold pandora karkotonel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szuletesnapomra kaptam egy rose gold szivecskes de amugy ezust pandora karkotot. Na most ez kicsivel tobb mint masfel honapja volt azonban mar eszrevettem hogy kopott eleg sokat es a rose gold szin mar inkabb egy ezustos halvany szinbe fakult. Ugyan lehet latni meg a rose goldot de inkabb csak a fenyet. Charmom is van hozza egy anya-lanya szinten rose gold mother-daughter felirattal. Nagyon elvagyok keseredve mert nem tudom hamiditvany-e, anyukam nem kapott dobozt a kiszallitasnal viszont olvastam, es az ALE felirat is megtalalhato rajta. Kerlek segitsetek nagyon fontos szamomra ez a karkoto es szeretnem tudni massal is fordult mar elo ilyen?!

- esetleg akinek szinten rose gold vagy mas fele pandora karkotoje van milyen megbizhato es 100% tuti weboldalt tud mondani?



2022. jan. 30. 15:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!