Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ennek a filmnek a címe?

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Egy részt láttam belőle és biztos hogy van folytatása amire emlékszem belőle az hogy max volt az egyik főszereplő és egy ketrecbe élt mert kísérleteztek rajtuk valaki megmentette őket egy házban laktak de angyalt elrabolták aztán felrobbantották a házat hogy megmeneküljenek az elrablotol viszont őket is elkapták és megint ketrecbe zárták de elszoktek és most New Yorkban készülnek (lehet hogy sorozat nem film)de meg tudja mondani valaki mi a címe?
2022. jan. 30. 20:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Plussz információ: 5-en vannak egy kislány angyal aki gondolattal is tud kommunikálni van egy Battya aki nem sokkal idősebb szerintem van három nagy egy lány max és két fiú azok közül az egyik vak. Ennyit tudok remélem segít valaki.😔
2022. jan. 31. 22:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok benne biztos, de mintha lett volna a tvben egy ilyen film, nem figyeltem oda annyira úgyhogy nem tudom de ez ugrott be : Maximum Ride vagy valami ilyesmi volt a címe
2022. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!