Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek? XD

Előfordult már veletek? XD

Figyelt kérdés
Megvan az a szituáció, amikor pl vezetés közben, vagy órán ültök csizmában/cipőben vagytok ugye vagy munkahelyen vagy nyilvános helyen elkezd random viszketni a talpatok? Xddd ti ilyenkor mit csinaltok?

2022. jan. 31. 00:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A lehető leghamarabb igyekszem félrevonulni, levenni a cipőmet és megvakarni. Vezetni nem szoktam, úgyhogy az a szituáció szerencsére nem állhat fent.
2022. jan. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Keresek valamit, amire jó erősen rátaposhatok és megdörzsölhetem a talpam cipőn keresztül :D

Ha széken ülök, a szék lábához dörzsölöm, de ha abszolút nincs semmi, akkor rálépek a másik lábamra, aztán még 2 percig sajnálom, hogy sáros lett a cipőm :D

2022. jan. 31. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vezetésnél nekem se fordult még elő, de suliban a legrosszabb az óra közepén 😂
2022. jan. 31. 08:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Éji is a szék lábához dörzsölöm,de általában bentiben vagyok a suliba,amit gyorsan is meglehet oldani.🤪👟🥿👞🥾👢
2022. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ekkor jön a ceruza 😂😂 az a szivas amikor telen pl csizmaban vagy 😂
2022. jan. 31. 11:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Rége minket csizmában nem engedtek be,vagy a ki bejött csizmában,az takarított délután!🤮😰😆🤯🤯🤯
2022. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Félreállok, aztán megvakarom.

😂

2022. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés szellemi színvonalához mérten még rakj ki pár "XD"-t... Mintha tudnád is mit jelent....
2022. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8# most, hogy leírtad ezt a kommentet gondolom jobban érzed magad és nyugodtan alszol legalább ma este
2022. febr. 5. 00:15
 10/10 anonim ***** válasza:
😅😅
2022. febr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!