Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan illeszkedhetnék be a...

Hogyan illeszkedhetnék be a 'menők' közé?

Figyelt kérdés
A régi osztályomban szerettek, de most, hogy gimibe kerültem, szinte csak a gáz emberekkel beszélgetek, és nem tudom, mitől van ez az éles váltás.:S
2010. szept. 10. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

én se tudom mitől van.

azoknak a "gáz" embereknek a helyébe én jó messzire elkerülnélek :) nem érdemled meg őket!

2010. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Valójában minden a magabiztosságon múlik. De tudod, a "gáz emberek" barátsága lehet, hogy többet ér a menőkénél. De a menők leggyakoribb tulajdonságai ezek:

- Magabiztosság

- Megragadó személyiség (más emberekhez való megértő, támogató hozzáállás fontos)

- Valamilyen speciális tudás (pl.: zenei tudás, HUMORÉRZÉK, sportbeli tudás)


Javaslom, hogy járj valamilyen tánc edzésre (pl.: hip-hop)

Ez nagyot lendíthet a stíluson és a magabiztosságon.


Ami nagyon fontos, hogy sose szabad majmolni egy másik embert, mert az menőnek tűnik valamitől. Az egyéniség a legfontosabb.

2010. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy ez a majmolásos dolog nem jön be, nem is szoktam ilyesmit csinálni. És tényleg a régi osztályomban szerettek, és sokan fordultak hozzám, ha bajuk volt, és segítség kellett, meg ilyesmi.

És jó, lehet, hogy rosszul fogalmaztam, nem "gáz" emberek, csak egyszerűen nem az én világom ez a stílus, amit ők képviselnek.

2010. szept. 10. 21:42
 4/4 anonim válasza:

Ha a régi osztályodban tényleg ilyen kapcsolatban voltál mindenkivel, garantálom, hogy a gimiben is így lesz :)


Próbálj minél több emberrel beszélni és barátkozni!

Ki fog majd alakulni.

2010. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!