Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresek egy romantikus filmet....

Keresek egy romantikus filmet. Valaki esetleg ismeri?

Figyelt kérdés

A történetre kevésbé emlékszem, főszereplője egy állatorvos férfi illetve egy hölgy, akinek van egy ha jól emlékszem szuka kutyája. A férfinek is van egy kutyája az pedig kan. A két főszereplő szomszédok az egyikőjük nem rég költözhetett oda (talán a hölgyemény költözött később). A történet elején nem kifejezetten jó a kapcsolat köztük, ezt viszont még jobban rontja az is hogy a hölgy kutyája vemhes lesz a férfi kutyájától. Időközben megszületnek a kiskutyák a férfi illetve a nő között pedig egyre jobb kapcsolat alakul ki, majd mégis egyszer átmennek egymáshoz ahol heves érzelmek törnek rájuk, az utolsó képkocka ami eszembe jut a filmből hogy már a konyha pulton szeretkeznek😅


Előre is köszönök szépen minden segítséget, az itt leírtak lehet picit zavarosak és az sem egy életbiztosítás hogy pontosan minden így történt.



2022. febr. 10. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom de engem is érdekel
2022. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Talán a Válaszúton(The Choice) című film az.
2022. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
101 kiskutya:)
2022. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
The Choice !
2022. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Válaszúton lesz szerintem is.
2022. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!