Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a szüleim el...

Mit tegyek hogy a szüleim el engedjenek az erdei iskolába?

Figyelt kérdés
Apa szívesen elengedne, de anya nem mert félt, hogy így is tele vagyok kék zöld foltokkal és vérzékeny is vagyok, kullancsok és tudni kell hogy van ahogy ebben a helyzetben is tul aggódja a dolgokat. Milyen érveket mondjak? Mondtam már sokat de nem győzte meg

2022. febr. 10. 14:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Legyszi gyorsan válaszoljatok holnapig kell be küldeni hogy megyek-e vagy sem
2022. febr. 10. 14:39
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Mond nekik, hogy vagy ez, vagy holnaptól rászoksz a cigire.
2022. febr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Mond nekik, hogy vagy ez, vagy holnaptól rászoksz a helyes írásra.
2022. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2#koszi a választ de én magamtól sem akarok cigizni és ha mondanám akkor szerintem szoba fogság csak suliba mehetnek

3# tudom nem pontosan fogalmaztam de akkor már a 2.-at választanák

2022. febr. 10. 15:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem pontosan fogalmaztál, hanem sok helyesírási hibával. Minek mégy be, ha nem tanulni?
2022. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Én még mindig azt mondom, hogy egy próbát megér. Vesztenivalód nem sok van, ha nem engednek el, az olyan mintha szobafogságban lennél.
2022. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Apukad a gyenge lancszem. Ot kell megfuznod, hogy neszelje ra anyat, mert nagyon szeretnel elmenni. Anyukadat pedig nyugtasd meg, a jatszoteren is ugyan olyan kullancs van mint az erdei iskolaban :)
2022. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

5# elengednek nem akarok vitába szállni

6# végül nem volt ra szükség

7# anya végül azt mondta, hogy ne ő döntsön beszeljem meg apával aki enged és így mehetek

Koszi mindenkinek a válaszokat!

2022. febr. 11. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!