Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan küzdhetem le a pánikroh...

Hogyan küzdhetem le a pánikrohamot? Az utóbbi időben egyre gyakoribb. Pl tegnap ahogy felkeltem reggel egyből éreztem és egész nap bennem volt. Ez előtt előjött néha és volt hogy egy hónapig nem. Most meg minden egyes nap. 19 évesen nehéz így élni.

Figyelt kérdés
Pont most jön az érettségi és nem amiatt van viszont annak a kárára is mehet mert egyszerűen csak arra gondolok órán is hogy Mivan ha megáll a szívem meg egyszerűen kapkodom a levegőt és rosszul érzem magam és boldogtalannak.

2022. febr. 13. 16:09
 1/1 anonim válasza:
100%
Szia! Környezeted/osztályodból tud róla valaki? Hogy viszonyulnak hozzá? Egy támogató közösség lehet eleve elviselhetőbbé tenné, vagy ha van akivel őszintén beszélhetsz a szorongásodról. Szakembernél voltál már vagy szedsz valamit rá?
2022. febr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!