Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Filmrendező akarok lenni, de...

Filmrendező akarok lenni, de hogyan kezdjem a karrierem? Mi a teendője annak aki filmrendező akar lenni?

Figyelt kérdés
El akarnék kezdeni írni egy forgatókönyvet, de fogalmam sincs, hogy hol kezdjem. Szoktam nézni filmeket mint pl : Harry Potter meg Marvel filmeket de vajon onnan lehet szerezni ötleteket hogyha nézem, hogy kb mi történik és azt a történetet írjam át vagy mit csináljak? Azt se tudom, hogy hogy kezdődjön a történet pedig én is szoktam kreatív lenni de tényleg nem tudom, hogy hogy csináljam. És szeretnék együtt dolgozni a Netflix-el vagyis azt akarnám, hogy az én filmjeim is rajta legyenek a platformon illetve a filmvásznon a moziban.
2022. febr. 15. 13:42
 1/6 anonim válasza:
Ha apuci kőgazdag, akkor íratkozz be a SZFE egyetemre!
2022. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a válasz aztán nagyon sokat segített! De tényleg!
2022. febr. 15. 14:12
 3/6 anonim válasza:
Mégis...milyen választ vársz? Ott oktatják. Te valami 12 éves kis kotonszökevény vagy, 23 IQ -val?
2022. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

OMG! Micsoda komment! Egy értelmetlen komment!


Ember!

Mi az, hogy 12 éves kotonszökevény?!

Tudod te bár azt, hogy én hány éves vagyok? Tisztában vagy egyáltalán az én életkorommal hamár egy korosztályt minősítessz ?? Szóval, hogy álljunk már meg kicsit jó? De tényleg! Hallgatom hány éves vagyok??? Hmm????

Ha nem tudnád idén októberben leszek 24 éves úgyhogy bár ne pofázzál az én koromról mert még csak nem is ismersz de itten irogatsz " névtelenül " , hogy én egy 12 éves nem tom milyen szökevény vagyok. Amúgy nem tudom, de én is utálom az ilyeneket! De tényleg az összes annyira hülye. Egyedül én vagyok perfekt . Mindegyik olyan agyalágyult meg idióta. Én bezzeg " csak aki megérdemli " 😂😂😂😂 k**va jó!

Szóval hagyd már ezt a korosztályos dolgot. Attól, hogy van pár hülye, nem lesz az összes az !

És én csak tippeket akartam kérni, hogy kb mi a dolga annak aki filmrendező akár lenni!

Ennyi!

2022. febr. 15. 15:56
 5/6 anonim válasza:
24 évesen elég buta vagy, ha nem tudod, hogy az 1. válasz a helyes.
2022. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szánalmas vagy!

Te itten minősítessz engem, hogy én hány éves vagyok ráadásul névtelenül. Te kb hány éves lehetsz ha csak úgy megkérdezhetem?

Nem tudom, hogy hány éves vagy

De okosabb se lehetsz az biztos.

Ha azt hiszed, hogy engem alá tudsz becsülni akkor ezt a vonatot már rég lekésted.

2022. febr. 15. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!