Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez Normális? Egyik "fajhoz "...

Ez Normális? Egyik "fajhoz " sem tudok passzolni..

Figyelt kérdés
Anyukám roma származású, apukám magyar,Nos az öcsém az szőke kék szemű, Nekem Derékig érő hullámos gesztenye barna hajam van, a bőröm meg nem is az a hófehér, de nem is az a kreol, a szemem is barna(: Eleinte inkább "magyaros" akkartam lenni, nem azért mert szégyeltem hogy félig roma vagyok, félig magyar, hanem mert szebbnek tartottam a magyar lányokat, De sokan inkább azt mondták nekem hogy akkor is látszik rajtam hogy roma vagyok, most meg inkább romás akkarok lenni, de most meg azt mondják főleg a rokonaim, hogy "jajj te nem nézel ki cigánynak" meg ez az amaz.. és ez engem így tökre kezd idegesíteni, Németországba lakunk amúgy, és itt engem általában töröknek szoktak tippelni.
2022. febr. 15. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem is kell passzolni sehova, légy önmagad.
2022. febr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Éld az életed ahogy jónak érzed, ne kinézet alapján próbáld amgad valahova sorolni illetve ahhoz alkalmazkodni.
2022. febr. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
Kérdés: miért fontos ez?
2022. febr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kell meghatároznod magad semmilyen hasonlóval, aki piszkál az csak azért teszi mert rettentően buta. Nekem nagyon tetszik a gesztenyebarna haj, főleg a hullám :). Szerintem néha kihasználhatod hogy töröknek néznek,( nekem is volt hasonló) de persze nem kell hazudozni..
2022. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!