Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok így rendelni?

Hogyan tudok így rendelni?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni valamit de úgy, hogy a postán kelljen majd átvennem (nem kell fizetni a csomagért). Kell ehez valamit csinálnom (gondolok itt a fiók bérlésre stb)? Vagy csak rá kell írni a csomagra, hogy postán maradó, és majd átvehetem?

2022. febr. 18. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A rendelést én úgy értem, hogy webshopból rendelsz.

A különböző webshopok közlik, és rendeléskor ki is kell választani, milyen átvételt választasz, ha választhatsz. Ha adnak PostaPonti átvételi lehetőséget is, akkor van lista, amiből kiválaszthatod a postát. Személyazonosító igazolvánnyal és lakcímkártyával veheted át. Hogy mikortól, és hogy hány napig őrzik, arról SMS értesítést kapsz. Természetesen, ehhez nem kell fiókot bérelned (nincs is minden postán postafiók, és ha van is, akkor is lehet, hogy mind foglalt.)


Ha magánszemély küldi, akkor sem kell fiókot bérelned; neki kell a csomagra írnia, hogy postán maradó, rá kell írnia a posta megnevezését és címét, továbbá a te neved.

2022. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BlackSword ***** válasza:

Javítanám az egyest... Postán maradó küldeményhez nem kell lakcímkártya, mivel a csomag a postára, postapontra lesz címezve... a szem. Ig. Kell, meg a csomagszám az sms-ből/e-mailböl...


Másrészt postafiókra nem lehet csomagot kézbesíteni...

2022. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2022. febr. 18. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!