Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy valahol...

Volt már olyan, hogy valahol rádjött a hasmars és már nem értél haza? És/vagy valami olyan helyen kellett elvégezni a dolgot amit normál körülmények esetén nem választottál volna?

Figyelt kérdés

2022. febr. 19. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Csak ilyen, hogy vasútállomás wc-jében, ahol hetente összetörik az ülőkét. Szóval ülőke nélkül, wc-papír nélkül, a csikkekkel eldugított piszoárból kifolyt húgyon átgázolva. Csak pár pzs-m volt.

Egy ismerős öregasszony viszont hasonló helyzetben benyitott egy idegen családi ház kapuján, amit az ott lakó szerencsétlenségére elfelejtett bezárni, és odaf.sott a gyepre. Akkorra kiért a tulajdonos, és leordította a fejét.

2022. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
68%
Szerencsére a legkínosabb hely egy tesco áruház wc-je volt emlékeim szerint. Néhány éve én hülye fogyás céljából kipróbáltam a mályva teát, ami nagyon durva hashajtó. Már itthon is ment a hasam reggel, de elmúlt egy ideig. A tesco közepén éreztem hogy furán berreg a hasam, meg hogy rohanni kell. Kiszaladtam, a bevásárlókocsit bent hagytam, 20 percig görcsöltem a wc-n 2szer leizzadtam. Visszamentem, kifizettem, bepakoltam az autóba, majd visszaszaladtam még 20 percre a wcbe. Több hashajtó teát nem ittam azóta.
2022. febr. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Még áprilisban ittam két jól kiáztatott mályvateát , mellé bevettem két szem kapszulát.

Azt a brutális görcsös hasmenést ami a suliba felé vezető úton elkapott egy plázában , nem kivánom senkinek. Egy órán keresztül fostam 200 Ft ért majd ahogy jobban lettem kimentem a wcbol majd morgott egy hangosat a hasam és telifostam a boxerem :( utána ujabb 200 Ft majd addig fostam amíg maradt bennem valami , majd hazamentem boxer nélkül és izgultam hogy ne morogjon a hasam :)

2023. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!