Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire emlékszel szept.11-ével...

Mire emlékszel szept.11-ével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hol voltál,mit csináltál,amikor a támadás történt?Mik a személyes élményeid ezzel a nappal kapcsolatban?Kitől,honnan,hogyan tudtad meg?Mennyi idős voltál?Nagyon-nagyon érdekelne a dolog,köszönöm előre is : ))
2010. szept. 11. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
6 éves voltam, valószínüleg még csak ismerkedtem az iskolával... Igazából fel sem fogtam akkor még szerintem...
2010. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azért köszönöm szépen,ez is egy alternatíva : ))
2010. szept. 11. 17:56
 3/14 anonim ***** válasza:
milyen támadás? bocsi de ezt nem értem. :)
2010. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

En 11 voltam akkor, hazaertem a sulibol, ha jol emlekszem olyan 3-4 ora korul lehetett, bekapcsoltam a tv-t, ott lattam, mi tortent. Elegge elborzasztott a dolog. Foleg azutan, hogy megtudtam, miert is tortent az egesz. Azelott eszembe sem jutott, hogy en azert lehetek veszelyben, mert kereszteny vagyok, vagy europai, vagy liberalis gondolkodasu. Utana hetekig szarul ereztem magam, olyan erzesem volt, hogy barmikor velunk is megtortenhet hasonlo, mindig ez jutott eszembe, ha meglattam az egen egy repulot.

Mostanra azert sikerult feldolgoznom az esemenyeket, de ha arabokat latok a repuloteren (viszonylag gyakran repulok) meg mindig eszembe jut, tudom, hogy nem szep dolog eloiteletesnek lenni.

2010. szept. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
12 éves voltam. Annyira nem érintett meg akkor(nem bunkóságból). Csak annyi mindent lehetett látni a tévében, hogy fiatal fejjel fel se fogtam. Viszont annyiba érintett, hogy sok ezzel kapcsolatos teóriákat(pl. hogy a gyanúsitottak még élnek, életükben em jártak amerikába csak előszedtek pár fényképet, meg hogy a tornyok nem dőlhettek ovlna le stb) néztem, hallgattam meg. De most is úgy vagyok vele, hogy a pénz dönt felettünk. Akik a közelében vannak azok irányítják mi meg potenciális áldozatok vagyunk a kapzsiság világába. Hiszen mindenki tudja, hogy a háború jó befektetés(hadiipar beindulása stb).
2010. szept. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Erre emlékeszem igazán:


Fősulira jártam egy felsőfokú képzésre... és a némettanárunk mesélte, hozott egy német cikket (nem igazán tudtam németül, nem is igazán értettem, a képek megrázóak voltak)


Én legjobban attól féltem, hogy ez valami háború kezdete lesz és olyan lesz mint Hit_ler időszaka...


Ha emlékezetem nem csal volt olyan esemény is, amikor Magyarország déli "szomszédját" bombázták...na akkor be voltunk ijedve, mert a kollégium előtte a katonaságé volt a hely és azon agyaltunk, hogy mi van ha a térképeken nem írták át hogy ott egy kolesz lett, hanem arra gondolnak, hogy hadi kiképzőközpont...

2010. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
18:06-os...TERRORtámadás,csak spóroltam a helyet : )) köszönöm az eddigi válaszokat : ))
2010. szept. 11. 18:10
 8/14 anonim ***** válasza:
Én 5 voltam,szóval gondolom egyértelmű,hogy kb. fel sem fogtam..
2010. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
én 7. vagy 8.-os., másnap nem volt a suliban tanítás, mert minden órán erről beszéltek a tanárok.
2010. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érintett meg különösen, mert 8 éves voltam. Nem igazán érdekelt. Mondjuk most sem hat meg - nem ez a legtragikusabb dolog a világtöriben, az biztos.
2010. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!