Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jobban járok, ha diákszövetkez...

Jobban járok, ha diákszövetkezeten keresztül jelentkezek gyorsétterembe?

Figyelt kérdés
Van valami előnye, ha nem a Meki/KFC/Burger King oldalán jelentkezek, hanem diákszövetkezeten keresztül? Egyetemistaként szeretnék dolgozni kb heti 12-14 órát.

2022. febr. 20. 02:06
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

❤️ Diákszövetkezeten keresztül neked van egy érdekvédelmi jogászod.

❤️ Ha valami van/történik a mekiben a diákszövetkezet jogásza fog eljárni az érdekedben.

❤️ Egy barátomnak balesete történt (eltört a keze) - és így a diáknak kártérítést kiharcoltak :)

2022. febr. 20. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahhaa, értem. És fizetésben van valami különbség?
2022. febr. 20. 10:20
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Kerüld a diákszövetkezeteket, mint a pestist.
2022. febr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
miért?
2022. febr. 20. 15:14
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

❤️ Ha diákmunkás vagy 100%-ban meg kapod a béred !

❤️ Ha mekis vagy, akkor ott ugyan úgy fizeted az egyéb járulékokat ! Pl.: Nyugdíjjárulék / egészségügyi járulék / És a munkáltató is további kedvezményekben, támogatásokban részesül..

❤️ Elvileg, akár magasabb bérre is szert tehetsz !

✅ PLUSZ : Diákmunkások saját maguk írják a beosztást (~100%-os FLEXIBILITÁS)

✅ Diákmunkásként kedved szerint váltogatod melyik nap melyik gyorsétterembe mész.

✅ Nem lesz unalmas, monoton ! Úgy váltogatod ahogy a kedved tartja.

2022. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

✅ Tehát mindenképpen próbáld ki először a diákmunkás verziót.

☑️ Jelentkezel, elmész 1 néhány napod diákmunkásként dolgozni, és abba hagyod ha nem tetszik.

❌ Aztán ha mekibe mész látni fogod a különbséget, mennyire is volt előnyös diáknak lenni..

2022. febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hú értem, tényleg jobban hangzik a diákszövetkegetes verzió.

Köszi a részletes válaszokat, ondoklásokat!

És a diákszövetkezetnek akkor miért éri meg, hogy engem képvisel, hogy én hozzájuk megyek? Mit adok én nekik 'cserében'?

2022. febr. 20. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!