Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azért nem tudok pénzt feltölte...

Azért nem tudok pénzt feltölteni bwinre mert lejárt a kártyám?

Figyelt kérdés

Régen tudtam játszani évekkel ezelőtt a bwinen, most viszont újra megpróbáltam, rá mentem arra hogy befizetés, ki töltöttem a kártyához tartozó adatokat (kártyaszám, lejárati idő) viszont annyi van hogy cibes vagyok és 2021 elött küldték az új kártyámat, ami már lejárt, az van ráírva h 05/21 én ezt bwinen beírtam de pirossal jelezte hogy érvénytelen. Átírtam 05/22re azt engedte. Beírtam h mennyit akarok befizetni, Tovább mentem a befizetésnél, azt írta hogy a mobil alkalmazásba fog érkezni értesítés a tranzakció jóváhagyásáról. Megjött le okéztam tovább mentem, és gépen azt írta az oldalon hogy:

Befizetés elutasítva

Bankja elutasította a befizetését. Kérjük, próbáljon meg egy másik fizetési módszert.


Mindent úgy csináltam ahogy évekkel ezelött. Fizetési módszernél a Visa lehetőségre mentem mivel a bankkártyámra is ez van írva.


Megnéztem unibeten mert h ott is fent vagyok, ott is ugyan azt kaptam hogy tranzakció sikertelen.

Lehet az a baj hogy lejárt a kártyám?


Mondom kártyaszámot, meg a biztonsági kódot ami a kártya hátoldalán van, engedte, zölden jelezte a rublikát.


De mikor ATM automatánál voltam akkor sem engedett pénzt kivenni.


2022. febr. 20. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kártya lejárt, azzal semmit nem lehet már csinálni. Ha rá van írva hogy 5/21-ig érvényes (2021. május), akkor azt május után már nem tudod használni. Átírni pedig nem tudod az adatokat, hiszen az nem fog egyezni a kártya banknál beregisztrált adatával. Beírhatsz bármit a fizetési ablakba, de a bank vissza fogja dobni vagy azért, mert nem egyezik a kártya adatával a beírt adat, vagy mert a kártya lejárt, és emiatt nem használható tovább.


Jól gondoltad, egy lejárt kártya azt jelenti, hogy lejárt. Ha valami lejárt, nem használható tovább. Lejáratát előtti hónapokban ki szokta küldeni a bank az újat, ilyet nem kaptál? Sem levelet a lejáratról, sem üzenetet hogy menj be a bankba az újért, semmit?

2022. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmit. Na de majd be fogok menni a bankba jövőhéten és intézem. Köszi a hasznos választ!
2022. febr. 20. 17:58
 3/3 Dzsoki ***** válasza:
Stimmel. Az 5/2021,azt jelenti,hogy 2021 06 01-én már nem tudod használni,mert lejárt. Szabadjon,bátorkodjon megkérdeznem,hogy több mint 8 hónapon át,nem használtad a kártyádat?
2022. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!