Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azok akik olyan hangosan...

Azok akik olyan hangosan hallgatnak zenét hogy az egész utca hallja miért mindig cigány vagy mulatós zenét hallgatnak?

Figyelt kérdés
Felétek is vannak ilyen emberek?
2010. szept. 11. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak! De nálunk általában cigók hallgatják az efféle zenéket.
2010. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert cigányok vagy nem sokkal különbbek és nekik ez tetszik!
2010. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálunk volt mikor szinkronba nyomta a két szomszéd a mulatóst egyik helyről Bódi Guszti másikról Dupla Kávé hallatszott ide, de nem cigány egyik se.
2010. szept. 11. 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ezt nem csak cigányok csinálják. Pl. a mellettem lakó kölöknek is ez a heppje, és az nem cigány. Persze úgy hallgat "zenét" (szerintem ez inkább zaj), hogy max hangerő, plusz sarkig tárt ablak. A múltkor meg valaki a tér másik végén (kb. 200 méterre innen) Madonna számokat hallgatott úgy, hogy tisztán hallottam még a fürdőszobában is. Meg van egy barátnőm, aki meg hardcore zenéket hallgat úgy, hogy az egész ház és az egész utca hallja.


El nem tudom képzelni, hogy ez mire jó, de komolyan, ha halkabbra veszi, akkor is tökéletesen lehet hallani, viszont nem tudom miből gondolják ezek, hogy mindenki hallgatni szeretné azt, amit ők hallgatnak.

2010. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!