Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Telenor lehallgat?

A Telenor lehallgat?

Figyelt kérdés

"A Telenornál annyiszor hallottuk már tőletek: Visszhall! Puszi!"


A Telenor lehallgatja az ügyfelei telefonbeszélgetéseit? Vagy honnan hallják tőlünk ezeket (is)? Miket nem árulnak el?



2022. febr. 26. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Engem bisztosch nem, me' telekonyos vok.
2022. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Igaza van az első válaszadónak, hiszen őt a "telekony" hallgatja le :)))
2022. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Saját vélemény szerint meg "mindennek megvan a maga ára".
2022. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Kizárt. Belebukna az egész cég.
2022. márc. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

4-es vagyok.

A nyomozó hatóság is csak bírói engedéllyel hallgathat le, ezen belül is célzottan csak a nyomozás okával kapcsolatos beszélgetéseket veheti tudomásul, rögzítheti, tarthatja meg bizonyítékként. Ami azon kívül esik, törölnie kell.

2022. márc. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor honnan hallják, hogy mit mondanak az ügyfeleik?
2022. márc. 13. 21:55
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Lehallgatnak.
2022. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Az összes lehallgat, pontosabban nem ők hallgatnak, ők csak lehetővé teszik a lehallgatást. Akik valójábam hallgatnak, ők nem a telenor vagy más telefonos szolgáltató alkalmazottjai.

Nem hallgatnak mindenkit folyamatosan, illetve van ilyen is, de a legtöbb embert véletlenül kerül górcső alá, amikor megadott szavak alapján kiszűri a gép.

Bár azt sem tartom kizártnak hogy a szolgáltatók is már hallgatnakk bizonyos dolgok alapján, üzleti okokból.

2022. ápr. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
Elképzelhető, de sose mondok olyat a telefonban, ami nem vállalható.
2022. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dzsoki ***** válasza:
Stimmel,Bárki lehallgatható,ha valamiért valamelyik hatóság látókörébe került. Bármelyik szolgáltatónál is legyen. Továbbá,az is igaz,hogy ma is csak olyat mondok telefonba,ami vállalható. Egyébként véletlenül is lehet bekerülni. Legalábbis,hallottam olyat,hogy néhány szót figyelnek. Úgy tudom,hogy ezek a bomba,a háború,illetve a terrorizmus.
2022. máj. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!