Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 3 honapja mindennapi speed...

3 honapja mindennapi speed hasznalat mennyire komoly fuggoseg? Innen meg van visszaut? Irna olyan kerlek privatban aki keresztulment ezen?

Figyelt kérdés

2022. febr. 27. 03:24
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
3 hónapig nemigen tolják napi szinten. Azt átlagban 1 hétig nyomják, és alszanak 1-1 napot, majd újra tolni kezdik. Ha ugyanis 2-3 hétig tolod, akkor vagy magadtól bealszol, vagy kb elájulsz. A lényeg hogy nem fog már hatni, hacsak nem metamfetamin van benne. Minden esetre ilyen fogyasztás mellett előjönnek a tévképzetek, és a hallucinációk (nem kellemes értelemben). Ez elég súlyos függőség. Ilyen szintű fogyasztásnál már az életed is veszélyezteti. Nem minden szervezet bírja hónapokon át a folyamatos 100 feletti pulzust, és az eget verő vérnyomást.
2022. febr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy mennyit tolt naponta. Rengetegen használnak az Usában Aderralt, ami gyakorlatilag kis dozisú amfetamin.

Amúgy van visszaút mindenhonnan, a kérdés az, hogy kitartasz-e.

2022. febr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

December elejen probaltam ki azota karacsony 24-25 kivetelevel mindennap ment vmennyi, van h tobb 2-3 g van h kevesebb 1 g. Volt h berosszultam tole de atlagosan nezve birom es nagyon jo erzes. Csak felek h innen nem lesz visszaut.

Szoval de folyamatosan ment/ megy.

Van h tenyleg picike megy az “ ize kedveert😀” meg a tudat h van bennem de alig erzem. Viszont atlagosan nezve annyi negy h usson

Jelenleg attol fosok a legjobban h milesz ha nemtudok szerezni es elfogy amim van. Ettol a gondolattol rettegek

2022. febr. 27. 09:04
 4/8 A kérdező kommentje:
2.: koszi a valaszt. Mindenben kitarto vagyok es igazabol magam sem ertem h jutottam idaig mert minden jo az eletemben munka baratok csalad anyagiak minden tenyleg. Csak kellett vmi az elejen amitol jobban mennek a dolgok porgok egesznap es tobbet birok. De az lett belole h fuggo lettem
2022. febr. 27. 09:05
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
1.es vagyok. én napi 2-3 grammal indultam. aztán 1 hét alatt kb ráálltam a napi 4 re. Utána 1 hétig emlékszem. Utána már nem tudtam milyen nap van. Néha azt hittem másokkal beszélgetek, vagy más helyen vagyok (miközben végig a szobámba voltam). Utána azt hittem megfigyelnek, és bujkálni kezdtem. Volt olyan hogy kirohantam, és szó szerint megtámadtam a kapunkban lévő embert (közben csak valami szórólapot hozott). Még szerencsére időben kiderült számomra hogy nem ő volt a megfigyelő akit rám küldtek, mert készültem rá hogy megütöm, ha nem mondja el hogy honnan küldték. (Amúgy egyáltalán nem vagyok verekedős típus.) A vége az lett hogy kb valamikor 2-3 hét nem alvás után elájultam, és halálközeli élményem volt. Utána nem tudtam mozgatni a karom napokig. Életem során 6 alkalommal hajszál híján meghaltam, és ez volt az egyik. 3 hónap nekem ezzel a mértékkel a temetőbe vezetett volna az tuti :)
2022. febr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szükséged lesz pár nap szabadnapra. Vagy inkább egy hétre.

Ettél mellette? Vitaminok?

Nap melyik szakaszában használtad? Átnyomtad vele az éjszakákat, vagy csak délelőtt, hogy felpörögj nap közben? Alvás?

2022. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te lájtosabban nyomod kérdező, meg a válaszaidból az jön le hogy még nem intravénásan. Viszont így is gáz már a helyzeted. Ez már függőség keményen. Nem lesz egyszerű ebből kijönni.
2022. febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Volt hogy 3 nap alatt max 8 orat aludtam vagy h egesz ejjel semmitsem. Aztan hirtelen egyik nap beadta az unalmast a testem es aludnom kellett 2 napot. Utana minden ment tovabb. Eleinte napkozben de mar neha reggel is azzal kezdem. De csak picivel. Leginkabb attol felek h nem lesz es akkor hogyan tovabb.

Az eletmodombol adodoan a kajam megy rendesen :) azzal nincs gond. ( jo a reggelit elhagytam de csak annyi) vitaminokat termezsetesen megemeltem jobban.

Hat az ilyenek h mindenki engem figyel es biztos mindenki tudja mit csinalok elofordult mar parszor. Meg volt h a sajat karom arnyekara azthittem h egy bazi nagy pok es ugrottam egyet😄 mondjuk az vicces volt igy utolag visszagondolva. A legszarabb az volt mikor nem tudtam aludni csak forgolodtam a hangok meg felerosodtek nagyon nagyon, es hallottam tisztan h az emeleten egyik csaladtagom reszeli a kormet. Fuuuu az a hang…

2022. febr. 27. 09:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!