Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Háború esetén ugye ez nem...

Háború esetén ugye ez nem lehetséges?

Figyelt kérdés

Ha Magyarországon is háború lenne és menekülni kéne, ugye nem kényszeríthetnek arra hogy repülővel hagyjuk el az országot? Vagy egyáltalán ez a lehetőség neg lenne adva?


Lehetséges hogy hülye kérdés, de életem egyik félelme a repülőn való utazás, és, mivel a szomszédban háború van, elgondolkoztam rajta és megijedtem.



2022. márc. 5. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
SOHA SENKIT NEM KÉNYSZERÍTENEK arra, hogy elhagyja az országot, ezt MINDENKI ÖNKÉNT TESZI, és úgy, ahogy neki tetszik, mehet akár gyalog is.
2022. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Adott esetben az életösztön lenne az erősebb.
2022. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha Magyarországon is háború lesz....idáig olvastam. Nem lesz.
2022. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Hármas, pedig érdemes. :)
2022. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Már sorry, de Oroszország, és Ukrajna éppen háborúban állnak egymással.

Olvastál/hallottál olyan hírt, hogy a civileket erőszakkal menekítik repülőgépek segítségével?

De ha mégis történne ilyen, akkor nem kell aggódnod a repülés miatt, a repülőgépek az elsődleges célpontok a földi elhárításnak.

2022. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyik országnak sem célja (nem tesz jót neki), ha a polgárai elhagyják az országot, hiszen ezáltal távozik a leendő munkaerő. Főleg nem kényszerítik őket erre.
2022. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%

#3

Honnan tudod, hogy nem lesz? Eléggé tartok tőle, és eddig nem sok hasznos infót találtam erről.

2022. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Biztos hogy lesz egy menet a rejtőzködő krőzusok és Kína között, de hogy ez katonai lesz-e, az nem 100%. Most kezdték el gyengíteni a krőzusok az oroszokat, hogy megosszák Kína és Oroszország kettősét. A valószínűségét a háborúnak kissé 1/3 fölé teszik a portál egyes olvasói, akik szavaztak a Háború? kérdésre.
2022. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!