Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2016-os telefonon teveclubon...

2016-os telefonon teveclubon hogy tegyem le az érettségit?

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy, mert telefonon nincs flash player. Számítógépre kell telepíteni egy régi, 2020 decembere előtti böngészőt, mert az még támogatja a flash playert és persze magát a flash playert is be kell szerezned, hivatalos forrásból már nem elérhető, a neten meg van pár vírusos változat, úgyhogy légy óvatos, legyen aktív, frissített vírusirtó a gépen.
2022. márc. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönö. És nem lehet írni valakinek hogy ez nem működik?
2022. márc. 10. 19:20
 3/3 anonim válasza:

de, ezt az öcsém tevéje miatt írtam 2021ben

subject: Nem tudom elolvasni a TeveClub útmutatót anélkül nem engedi letenni a Teveéretségit ami kell az Egyszámjáték játszásához, ezenkívül nem játsza le hogy a tevém éppen mit csinál.



Jó napot kívánok!az a gondom, hogy 2 napja igényeltem egy tevét és ha belépek a tevémhez és rákattintok a saját tevém menüpontra akkor felhozza az oldalt, de a menüsor alatt egy négyzet közepén írta ki azt, hogy olvassam el a TeveClub útmutatót. Ha rákattintok a kiemelt ,,TeveClub útmutató" feliratra akkor felhozza, hogy ha elolvasom a TeveClub útmutatót akkor a tevém nagykorúvá válhat és leteheti a teveéretségit. Alatta meg csak egy vissza gomb és ez nem számít elolvasásnak, tehát ha visszamegyek se tűnik el a felirat és még mindig nem tudom letenni a teveéretségit.


A ,, Saját Tevém" oldalon a tevém trükkjeiből amiket egy üzenetben a teveclub.hu-n kaptam hogy a tevém tanítás nélkül is meg tud csinálni néhány trükköt (,,kókusz rúgás", ,,alma hordás", ,,folyón átkelés"...) eleve csak kettő jelenik meg a választékban (barátomnak 3-4) pedig az ő tevéje is 1-2 napos és még egy trükköt sem tanított neki. Az üzenetben amit Maguktól kapta is vagy 3 lehetőség szerepel. A tevém csak az alma hordást tudja megmutatni mert a ,,kókusz hordás"-nál azt írja ki a kis monitorra, hogy szerezzem be a Flash Playert (amit direkt letöltöttem de még így se megy).



Ha Egyszámjátékot szerettem volna játszani. Amikor rákattintok azt írja ki, hogy tegyem le a Teveéretségit.


Le tettem volna a teveéretségit, de akkor még azt írta hogy olvassam el a TeveClub útmutatót (ami ügye nem megy).


Barátomnak minden megy. És a TeveClub útmutatót se kellett elolvasnia simán letette a Teveéretségit.


Nem tartom valószínűnek hogy ez lenne a baj de nekem egy Linux Ubuntum van GNOME asztali környezettel (Firefox-al és Chrome-al próbáltam) a barátomnak pedig azt hiszem egy egy Windows 7 van és ő Edge böngészővel csinálta csinálta.


A tevém adatai:

Tevém neve:*****

Leltárbeli sorszáma: ******

felhasználónevem: ****


Remélem tudnak segíteni: ****

2022. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!