Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg nem értem az Okmány...

Tényleg nem értem az Okmány irodát! -Segitség?

Figyelt kérdés

szoval,a személyim elhagytam.lakcim kártyám megvan de az igazolványom nincs.

A mai napon bementem a helyi Okmányirodába csináltatni.Mondták hogy születési anyakönyvi kivonat szükséges,igy hát elmentem a népessi csoportnyilvántartási osztályyra(vagy mire)és ott kérték a feljegyzési bigyót amit az okmány irodában állitanak ki nekem.de könyörgöm az okmányirodába születési kivonat szükséges,a nyilvántartási osztályon pedig jegyzési papir.most akkor hova kell mennem elöször?mit kell kikérnem és honnan?Tiszta hülyének néztek ma:S


2010. szept. 13. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:

A születési anyakönyvi kivonatodat megkapták a szüleid, otthon meglesz az! Ha már elköltöztél, akkor meg remélhetőleg odaadták neked - ez esetben otthon meglesz az!


Amúgy ha elmondod két értelmes mondatban, hogy elhagytad a személyidet, és a születési anyakönyvi kivonatod sincs meg, akkor is tudnak segíteni. Főleg, ha emlékszel 1-2 adatodra (pl. szig-szám???).


Ha nem annak az anyakönyvi hivatalnak a területén vagy most, ahol születtél, akkor kicsit tovább tart, de nem lehetetlen.


Ha meg nem jutsz velük dűlőre, akkor írásban igényelj személyit, és jelezd, hogy a szükséges adatokat nekik kell beszerezni.

2010. szept. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az anyakönyvi osztályon nekem rögtön kiadták csak annyit kellett mondanom, hogy személyihez kell.

Elsőnek azért a szüleidet kérdezd meg, mert nekik meg kell, hogy legyen.

2010. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!