Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek fordult már elő ilyen?

Veletek fordult már elő ilyen?

Figyelt kérdés
Minap voltam a buszmegállóba és odajött hozzám egy anyuka és a lánya hogy merre találják a mosdót elmondtam nekik rendben volt. Aztán odajött egy bunkó módón odaszóló Gádzsó hogy az egyik számú megállót hol találja mondtam is hogy merre. Aztán eszembe jutott hogy nem jól navigáltam mert az nem arra volt, de említettem neki "hogyha jól tudom". Azóta aggódom ezen hogy vajon odatalált és hogy nem lett baj hogy véletlen elszámoltam. Szerintetek?
2022. márc. 17. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem találtam meg de ha tégedet meg találak meg kurelak tezsvír!
2022. márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Buszmegállóban álltam, az út túloldalán is volt szemben egy megálló. Megkérdezte egy gádzsóóó hogy melyik oldalból megy a busz Miskolc felé?

Hát nem tudod melyik irányban van Miskolc?

Nem, nem tudta. Olvasgatta még a menetrendet majd úgy ítélte meg hogy a másik irányban van Miskolc, ezért felszállt az egri buszra.

2022. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Haha nagyon vicces.

# Na igen énis néztem hogy hogyhogy nem tudja melyik megálló körbe megy mindenhova ki van írva nem is értettem azért elmondtam, de utána emlékeztem hogy nem jól mondtam.

2022. márc. 17. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!