Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha feladok a postán egy...

Ha feladok a postán egy levelet abba tehetek esetleg kisebb tárgyat?

Figyelt kérdés

2022. márc. 18. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, persze. Én küldtem már dvd-t is, könyvet is sima levélként. Arra azért vigyázz, hogy értékes dolog ne legyen benne, mert semmi garancia, hogy nem tűnik el.
2022. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszi:)
2022. márc. 18. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:

+ha nem fér bele a postaládába, akkor csak csomagként (ami drágább) adhatod fel, vagy postán maradóként.

(Azt hiszem 2,5cm-es magasság a határ, de csak ránézésre megy, legalábbis ahol én adtam fel eddig csomagot).

2022. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de inkább olyat, ami nem emelkedik ki nagyon a borítékból (pl. mint agy gyufásskatulya, brosstű...). Nagyon értékes se legyen, fentebb már megírták, hogy miér4t. Más eset, ha ezt ajánlottként adod fel. Néha hólyagos műanyagba csomagolják be és úgy küldik el.
2022. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!