Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zöldike csokrosinda mitől...

Zöldike csokrosinda mitől mehetett tönkre?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vásároltam egy zöldikét (csokrosindát) az obiban, csodálatos állapotban volt, otthon átültettem mert már szűknek bizonyult a helye. Egy ideig szép is volt, tápoldatoztam, viszont észre vettem hogy egy dunsztgumi (?!) van a szárán, azzal van összefogva. Eltávolítottam, mert bele volt már vésődve a szárába, úgy voltam vele szorítsa a gyökérzetet. Nem vettem ezt észre átültetéskor. Viszont ahogy leszedtem, eltelt 1 nap és elhullott majdnem az összes levele, kb 3 maradt. :( Előtte is néha leesett egy-két levél, de nőtt is másik, most viszont stagnál. Lehet hogy ez a gumi tartotta volna össze a leveleket? De olyan erőszakosan nézett ki rajta,úgy éreztem le kell vennem. Kérlek osszátok meg a tapasztalataitokat.

2022. márc. 20. 10:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!