Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehetne még tenni?

Mit lehetne még tenni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok van egy érettségin és egy dajka szakmám, szociális ápolói

Ez mind szép is jó és elvileg hiány szakma de ez csak kihalásos alapon van erre mert mikor van is munka letagadják (Jászság)

Máshova nem tudok bejárni mert nem érek oda időben,rossz közlekedés miatt

Kocsim nincs,mert miből lenne

Eddig végig tanultam hogy legyen majd mivel elhelyezni erre csak nem bejelentett ápolási munkáim voltak ami semmit sem számít

Teljesen meg vagyok lőve

Dolgoztam egy napot idősek otthonában mert még az elején mikor mondtam hogy tudok majd bejárni nem volt baj,később kiderült hogy ha nem jön a vonat oldjam meg valahogyan,pedig direkt leszögeztem hogy így van járatom,azóta ez is előjön hogy azon a helyen miért csak egy napot voltam

Gyárba tudnék menni mert van céges busz de oda meg gyakrolatot kérnek amit nem tudok elhinni hogy kell mikor mást meg felvesznek 8 osztállyal

Mindenhonnan azt kapok hogy nem engem választottak,minek jelentkeztem oda,majd értesítenek aztán én hívom őket és akkor mondják el hogy amúgy mást vettek fel

Pedig egy rendes, becsületes nőnek tartom magam,aki tele volt ambíciókkal de mára már kezd elveszni

Kérek rendes megértő válaszokat

Ui: 2 éve küzdök pánikbetegséggel és ez csak ront rajta



2022. márc. 21. 12:33
 1/2 anonim válasza:
A Jászság melyik részén laksz?
2022. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jászkisér
2022. márc. 27. 00:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!