Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az amikor az álmomban...

Mi az amikor az álmomban vagyok tudom magamat irányítani, tudok arról hogy álmodok, tudok mozogni, próbálom magamat felkelteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már nem az első alkalom hogy az álmomban tudom irányítani magamat tudom hogy álmodom még próbálok fel ébredni pl ugy hogy a fejemet a falba verem,leugrok valahonnan… Meg szoktam látni árnyakat,ismeroseimet és szellemeket. a múltkor nálam aludt az egyik barátnőm és szinten ez a fura álmom volt, és az álmomban direkt elkezdtem gyorsan és hangosan levegőt venni hogy hátha hallja a barátnőm és felébreszt, sikerült felébresztenie aztán már nem mertem vissza aludni. Valaki tudja hogy ez mi lehet ? Vagy mit tegyek hogy ne legyenek ilyen álmaim

#Álmomban ébren vagyok
2022. márc. 24. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem tudatosan álmodsz. A legtöbb ember szeretne így álmodni, mert bármit megtehet. Szóval szerencsés vagy. De miért akarsz felébredni?
2022. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!