Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mekkora havi jövedelműek...

Mekkora havi jövedelműek vesznek milliós luxus-mobiltelefont?

Figyelt kérdés
Több luxusmárka is képviselteti magát. Nem ritka a milliós vételár. Nagyon szép, tartós, exkluzív készülékek. Arra vagyok kíváncsi, hogy mekkora jövedelem mellett áldoz valaki ennyit egy telefonra. (Semmi irigység vagy leszólás nincs bennem, csak kíváncsi vagyok arra, hogy hol az a jövedelmi határ, ami fölött erre ennyit nem sajnálnak. Mivel gondolom, többünk is úgy van, hogy fizikailag ugyan meg tudná venni, csak éppen egy millát sajnál rá.)
2010. szept. 14. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a Vertu, de nem kellene. Igen volt több Rolexem is és Breitlingjeim is, de a jövedelmem még bruttóban sem milliós. Annyit mondok, hogy akiket ismerek, azok közül is csak a legsznobabbak járkálnak ilyen telóval. Egyébként meg az Ebayen olcsóért meg lehet venni ezeket is, töredékáron.
2010. szept. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!