Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zánkai Erzsébet tábor?!

Zánkai Erzsébet tábor?!

Figyelt kérdés

Erdélyi vagyok, és idén végre lehetőségünk adódott elmenni a zánkai erzsébet táborba aug. 14-19-ig. Nem sokmindent tudok magáról a táborról, szóval ittvan pár kérdés:

MIT VIGYEK MAGAMMAL?

VAN FREE WIFI? Ha igen, akkor mi a jelszó?

Hány személyes szobák vannak?

Milyen a kaja?

Milyen programok vannak?

A házak miszerint vannak felosztva?



2022. márc. 26. 09:21
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia! Én már voltam ott. Vigyél magaddal ruhát, tisztálkodási szereket pl tusfürdő, fogkrém

wc papírt ha nem lenne és törölközőt. Mivel a tábornak van egy privát partja ezért vigyél úszóruhát is.

Free wifiről nem tudok, én is mobilnettel voltam és osztottam haverjaimnak.

Vagy olyan 10 személyes szobák vannak de lehet lesznek olyanok, akiket 3 személyesbe raknak. A fiúk és a lányok el vannak választva egymástól.

A kaja jó, bár szinte egyáltalán nincsen leves vagy főzelék, amit furcsálltak is a tanáraink.

A programok sok mindentől függnek, kicsiknek van éjszaka ijesztő detektívjáték, vannak különböző oktató jellegű foglalkozások pl cyberbullyingről és csillagászathoz is láttam hirdetést

Vannak különböző színű táborok és azon belül pedig nem szerint van elválasztva a dolog ahogy azt említettem


Lehet azóta már más néhány dolog, de én ennyire emlékszem.

Ui.: van egy "nincs köztünk távolság" című zene, amit nagyon szeretnek loopolni, főleg a balatonparti részen

2022. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!