Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FONTOS! A ticketexpress...

FONTOS! A ticketexpress oldalán szeretnék jegyet rendelni mastercard kártyával, és kér egy olyat h CVV/CVC, ez a kártyán hol található?

Figyelt kérdés

hülye vagyok ehhez totálisan, szóval nagyon örülnék ha vki segítene, nagyon hálás lennék!

Ja és lenne még egy hülye kérdésem, ha OTP Mastercard kártyával rendelek az lehetséges? mert mikor ausztria oldalról próbáltam, akkor csak dombornyomott jegyet fogadott volna el. bocsánata hülye kérdésekért :)


2010. szept. 14. 15:30
 1/4 A kérdező kommentje:

ű nem tudok írni :)

*ausztriai

*dombornyomott kártyát

2010. szept. 14. 15:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Fizethetsz bármilyen kártyával, aminek a hátoldalán az aláírás mellett van egy 3 jegyű szám. Az a CVV kód. Dombornyomotton biztos van ilyen. Egy 3 jegyű szám a kártya hátulján.
2010. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy google:


[link]

2010. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megszívtam mert a kártyámon nincs az a 3 jegyű szám! márpedig azt hittem itt tudok, azok után h mennyit szenvedtem az ausztria oldalon a jegyrendeléssel kezdem feladni!
2010. szept. 14. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!