Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elkezdtem a jogsit. Elkezdtem...

Elkezdtem a jogsit. Elkezdtem már vezetni is. És sajnos elbeszéltünk az oktatómmal az időpont terén. Most bűntudatom van. Szerintetek? Én voltam a hibás? Többi lent

Figyelt kérdés
Az utolsó alkalommal két időpontot ajánlott az oktató, amiből nekem csak egy volt jó. Mégis véletlenül beírt arra, ami nekem nem volt alkalmas. És várt. Holott ha jól emlékszem én már akkor mondtam, hogy az nekem nem jó időben, mert dolgozom. Jó kapcsolatom van az oktatóval. A telefonban a hangjából az ítéltem meg, hogy nem haragszik, mert elbeszéltünk egymás mellett. Mégis olyan bűntudatom van, mintha átvertem volna. Nektek erről mi a véleményetek? Fog rám neheztelni?

2022. ápr. 1. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog rád neheztelni, mert a lónak négy lába van, mégis megbotlik.


Ha rendszeresen megtörténne ez, akkor nyilván más lenne, akkor jogosan haragudna. Egyszeri eset miatt nem fog.

2022. ápr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Elfelejtette csak. Nem fog neheztelni. Lehet mire legközelebb mész már arra se fog emlékezni, hogy várt rád.
2022. ápr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Nem fog neheztelni! Sokuk azt sem tudja, hol áll a fejük, annyi dolguk van. Eltévesztette, mert fáradt volt, nem figyelt, benézte, stb... Engem egyszer felhívott olyan szöveggel, hogy:"szia, hozzátok menjek?" Mármint, ide hozzánk jöjjön értem?


Viccesen mondtam neki, hogy Tőlem jöhet ide is, de ma nem vezetünk...

Azt mondta, hogy akkor ki vezet ma? Mondtam, hogy nem tudom sajnos. Azt mondta akkor nyomoz tovább. 3-an voltunk Katák, és nem tudta melyikünk vezet.

Meg olyan is volt, hogy ugyanarra az időpontra 3 embert írt be. Előfordul tehát az ilyesmi. Ne aggódj, nem lesz semmi baj.

2022. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem debreceni vagy véletlenül?
2022. ápr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

3 as vagyok!

Ha nekem szólt a kérdés, akkor, Nem!

Nem vagyok debreceni!

2022. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amióta mindenkinek van mobilja, ezek a dolgok gyorsan tisztázhatók.
2022. ápr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!