Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Harmadik fél az ki itt?

Harmadik fél az ki itt?

Figyelt kérdés
Tiltották a kérdésem mert valami harmadik felet sértett. Ez mit jelent? Nem lesz belőle bajom, nem jelentettek fel? Nem éppen pozitív dolgokat írtam egy híres emberrről. Félek valami gyakoris feljelentett.

2022. ápr. 3. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bárki feljelenthet érte, hiszen te a kérdés kiírásával vállaltad a felelősséget azért amit leírtál. Az esély erre viszont nullához közeli, és az oldal is eltávolította a kérdést, így ha volt is jogsértő dolog benne, az már nem elérhető.


Harmadik fél pedig az, akiről pl. a kérdés szólt.

2022. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bárki feljelenthet érte, hiszen te a kérdés kiírásával vállaltad a felelősséget azért amit leírtál. Az esély erre viszont nullához közeli, és az oldal is eltávolította a kérdést, így ha volt is jogsértő dolog benne, az már nem elérhető.



Harmadik fél pedig az, akiről pl. a kérdés szólt.


Köszönöm. Megnyugodtam, igazából a Vajna Tímea meg a Palvin barbaráról írtam ki , hogy lenézik az átlag embereket meg, hogy ha nem néznének ki jól akkor semmire nem vitték volna az életben.

2022. ápr. 3. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Közszereplő sokmindent köteles tűrni. Kérdés, minek számítanak. Szerintem ők azok.

A facse tele van nagyon durva véleményekkel celebekkel kapcsolatban.

Ritka az, hogy eltévolítják.

2022. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!