Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez furcsa kérdés lesz, de mit...

Ez furcsa kérdés lesz, de mit válaszoljak arra, hogy: "Aranyos vagy!"?

Figyelt kérdés
Elég sokszor megkapom ezt és nem tudom hogyan válaszoljak rá és így rossz érzés, hogy nem mondok rá semmit. A "Köszönöm."-öt nagyon önelégültnek és lenézőnek tartom. Valami tipp? Mégegyszer bocsánat a nagyon fura kérdésért, de ez engem tényleg nagyon zavar!

2022. ápr. 11. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kérdés. Nem kell rá válaszolni.
2022. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gungasam ***** válasza:
15%
1-10-ig skálán mennyire?
2022. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A "köszönöm" miért lenne önelégült és lenéző? Nem te kérkedsz vele, hogy milyen cuki vagy, hanem mások mondják. Épp az lenne a bunkóság, ha nem köszönöd meg a bókot. ...de ha úgy jobb, akkor válaszold azt, hogy "Te is!" :)
2022. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy! :)

Ilyenkor kérdezz vissza hogy mitől lennél az, ha arra kapsz magyarázatot, akkor azt már megköszönheted!;)

2022. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak mosolyogni szoktam, ha mondják nekem.😃
2022. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én először hárítom a bókot és aztán köszönöm meg: "ugyan, nem hiszem, de köszönöm".
2022. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!