Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elite sorozatból miért léptek...

Elite sorozatból miért léptek ki a régi szereplők?

Figyelt kérdés
A mostaniak engem nem nagyon hatnak meg és a regiekből már szinte senki nem maradt nem értem miért mentek ki

2022. ápr. 13. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Mit nem értesz? Nem nehéz kitalálni. Más projektjeik is vannak/voltak az elite-n kívül. Pl. Danna-nak ott volt az új lemeze elkészítése.
2022. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mond. Ki nem állhatom Benjamínt meg az egész famíliát. Rohadtul irritál a 2 lány. Iván és az apja sem szimpatikusak, sem a szőke influencer lány. A herceget se szívlelem, Cayetanaról meg nem is beszélve, bár ő régebbi szereplő. Jobb lesz, ha vége lesz.
2022. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is igy vagyok vele sikerült rendesen elrontani ugy lenne jó ha utolsó évadba még vissza jönnének akik nem haltak meg
2022. ápr. 13. 23:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne, de nem hiszem, hogy ez meg fog történni. Legalább Omar még benne van, nekem ő a kedvencem.
2022. ápr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!