Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb 20 perce bejelöltem valakit...

Kb 20 perce bejelöltem valakit Facebookon és megnezétem újra a profilját és azt irja ki hogy “üzenet” semmi más, ez mit jelent? Elutasította? Talán letiltott?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 13. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint mi írja ki azt hogy üzenet?
2022. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul fogalmaztam, mikor rámegyek facebookon a profiljára ugye ott van hogy jelöles mellette meg hogy üzenet de nekem csak annyi van ott hogy üzenet szóval gondolom elutasitotta
2022. ápr. 14. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem tiltotta le mert akkor a profilját se látnád és az üzenet szó se lenne ott.


Várakoztat... Nem igazolt (még) vissza.

2022. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még nem igazol vissza, de ha vissza is igazol be tudja úgy állítani a profilját, hogy ne lásd.Nekem pl. sok fotó, album úgy van beállítva, hogy az ismerőseim közül is csak pára láthatják.Sok mindenkinek az van beállítva, hogy ne lásd az ismerőseit.
2022. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Törölte az ismerősnek jelölést.

Vagy ha nincs közös ismerős, akkor ismeretlenek nem tudnak bejelolni

2022. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!