Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol a lótúróba tudnék tojásfes...

Hol a lótúróba tudnék tojásfestéket venni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt két napban bejártam a Tescot, több Spart, Lidlt, Aldit, Pennyt, Praktikert, Obit, Müllert, dm-et, Rossmannt, Kik-et. Mindenhol rá is kérdeztem, mindenhol azonnal rávágják, hogy nincs.

Megszűnt a tojásfesték, már nem divat tojást festeni? Vagy hol tudnék kapni?


2022. ápr. 14. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Házilagos megoldás nem jó? Sok bevált módszer van.

Pl. vöröshagyma héját teszed a főzővízbe, attól szép világosbarna lesz. Jó színező a céklalé is (láttam olyan videót is, amelyben a főt tojást kettévágták, a sárgájából krém készült. A fehérjét céklába áztatta, illetve kurkumába. Majd a krémmel megtöltötte a mélyedést.


[link]

2022. ápr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Kreatív és papírboltok.
2022. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az ételfesték nem fogja be? Az van itthon.
2022. ápr. 14. 16:42
 4/7 anonim válasza:
4%

tojásfesték = rúzs

ehehehehe

2022. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem. Tojás az ennivaló :-)


[link]


Ez nekem kevésbé tetszik, de azért hátha:

[link]

2022. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor megmenekültem. :) Pont ilyen festékem van, mint a videóban.
2022. ápr. 14. 18:06
 7/7 A kérdező kommentje:

Festem a tojásokat ételfestékkel. Az egyik videóban azt írják, hogy 2 órán keresztül kell hagyni őket ázni. Hát 5-10 perc után olyan intenzív színűek, hogy felesleges! Tökéletes az eredmény. Még talán szebb, intenzívebb is a tojások színe, mint a rendes tojásfestékkel!

Jövőre biztos nem fogok tojásfesték után rohangálni, ugyanígy csinálom. :)

2022. ápr. 16. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!