Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen parancsot kell beírni...

Milyen parancsot kell beírni Minecraftban, lapos világban, ha azt szeretnéd, hogy pl. az egész talaj piros betonból legyen? Én pontosan azt szeretném, hogy dinamitból legyen a talaj.

Figyelt kérdés
Rengetegszer rákerestem már, de sehol sem találom ezt a parancsot. Állítólag lehet ilyet, tudtok segíteni?

2022. ápr. 15. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem nagyon lehet, max command blokkal valahogy.


Ha ilyeneket akarsz csinálni akkor worldeditet használj

2022. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
*vaagy, most még ami eszembe jutott, hogy amikor generálod a világot akkor a beállításoknál meg tudod adni, hogy milyen rétegekből álljon és ott is be lehet állítani a tnt-t
2022. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De a beállításokban nem találtam olyan funkciót. Nem baj, azért köszi, még próbálkozom.
2022. ápr. 15. 23:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

világ létrehozása -> továbbiak -> típus: telhesen lapos (superflat) -> testreszabás -> minták... és ott kell a fenti szövegdobozban kódolni, ami nem olyan nehéz.

Pl. "4*minecraft:red_concrete" azt jelenti, hogy 4 blokk vastag piros betonból fog állni a generált lap.


Egyébként meg a

/fill (x1 y1 z1 x2 y2 z2 blokktípus mód)

parancs kell hozzá, a zárójelben a szintaxis, első 3 paraméter az egyik sarok, második 3 paraméter a másik sarok (az adott "kijelölt" téglatest testátlójának két végpontja)

Ezt akkor, ha csak egy nagyobb területet akarsz átalakítani, de egyszerre max 32768 blokkot enged

2022. ápr. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

tudod, tanulmányozni kéne a parancsokat, meghogy miket találhatsz meg a játékban, nem kell rögtön nekiesni a gyakorinak, ahol nem is biztos, hogy értelmes válaszokat adnak.


Egyszerű, beírod, hogy /

és utána nyomkodod a TAB-ot, és kiadja milyen parancsok vannak.

Vagy a /help, és kilistáz mindent, funkcióval (rövid leírással) együtt... magyarra átállíthatod a játékot. Vagy ha egy konkrét parancsra vagy kíváncsi: /help <parancs>


Én is így csináltam 2015-ben, mióta minecraftozok, a hasznos konkrét infó meg a 4-es válaszban van ;-)

2022. ápr. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Bedrockban vagy esetleg?

Az rossz, használj Java-t, ha a minecraft komoly részeibe akarsz belemélyedni.

Bedrock csak építeni, blokkokat verdesni, hülye tiktok tartalmat gyártani jó 10 éveseknek

2022. ápr. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gofrisütő ***** válasza:
100%

#6 Én egy Java játékos vagyok, de a Bedrock nem olyan gyerekes, mint amilyennek tűnik. Van benne csomó jó kis funkció, pl tudsz potion-öket csepegtetni akárcsak lávát, meg pistonnal tolhatók a ládák, dispenserek, jobb a preformence, könnyebb a multyplayer és van cross platform. Természetesen vannak hátrányai, de a melyik jobb kérdésre nincs objektív válasz.

Viszont a kérdező kérdését tényleg csak Javaban lehet megcsinálni.

2022. ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!