Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz még esély erre? (Among us)

Lesz még esély erre? (Among us)

Figyelt kérdés
Lehet kicsit gyerekesen fog hangozni, de én nagyon megszerettem az Among us játékot még a hype alatt, és most jöttem rá, mennyire hiányzik, így letöltöttem, és hidegen hagytam azt a tényt, hogy most nem barátokkal fogok játszani. Hát, nekem nagyon nem tetszik, hogy így agyon van frissítve, ráadásul nem tudom, mit kéne csinálnom, hogy ne laggoljon, mint az állat. Lesz még rá esély, hogy újra felkapják?

2022. ápr. 17. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Már nem fogják felkapni. lejárt.

És nekem sokkal jobban tetszett a frissítések előtt, jobban szeretem az egyszerű játékokat amiben minden kevés de mégis nagyszerű.

2022. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, talán pár év múlva, nosztalgiaképp, vagy ha nagyon erős frissítés jön.


Egyébként nekem se tetszettek eleinte az újdonságok, de ahogy megszoktam, rájöttem, hogy nagyon jót tettek a játéknak, sokkal változatosabb és izgalmasabb. Különben én jobban szeretek randomokkal játszani, a haverjaimról már két szó után kitalálom, hogy hazudnak. :D

2022. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!