Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Dedoles papucsokat úgy...

A Dedoles papucsokat úgy gyártják hogy valami nem jó a méretezésükkel?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni ajándékba, mert amúgy nagyon tetszenek a mintáik, de ha internetes oldalakon(marketplace,jófogás) néztem eladókat akkor láttam hogy mindenki azért akarja továbbadni mert mérethibásak.

2022. ápr. 18. 11:35
 1/3 anonim válasza:
Talán nagyobb méretezésűek, illetve mivel a pánt nem állítható, akinek keskeny a lábfeje, annaktalán túl bő is lehet és csúszkál benne a lába.
2022. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Rendeltem tőlük több pár zoknit, ugyanazon a meretből.

Az egy dolog volt, hogy óriási különbségek voltak méretben, de a másik meg az, hogy ilyen pocsék minőséget ennyi pénzért… pár mosás után olyan bolyhos lett, hogy csak otthonra lehetett felvenni, egyébként meg hamar ment a kukába, mert a sarok szakadásig kopott.

Ennyi pénzért, meg ilyen marketing után nem ezt várná az ember. Óriási csalódás.

Megveszem inkább a lidlben a zoknit, töredék áron, semmi baja.

2022. jún. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
G*cinagy méretezésük van szerintem. Nem mertem még semmit rendelni pont emiatt, de a mérettáblázat alapján 2-3 számmal kisebb papucs kéne, mint amekkorát alapból hordok.
2023. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!