Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyha vettem egy biciklit...

Hogyha vettem egy biciklit mennyi idon belul tudom visszakuldeni?

Figyelt kérdés
kicsivel tobb mint egy honapja vettem egy biciklit magamnak ami akkor tetszett. Mostanra viszont mar nem annyira es nem tudnam annyira kihasznalni. szerintetek vissza vennék? van valami esely ra? hasznalatlan allapotban van. decathlonban vettem.

2022. ápr. 18. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak cserélni vagy levásárolni tudod majd elvileg. 14 napon belül tudtad volna úgy visszaküldeni, hogy a pénzt visszaadják ha online vásároltad.
2022. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Helyszíni vásárlásnál egy hibátlan terméket nem kötelesek visszavenni, pénzt visszafizetni, levásárlást vagy cserét felajánlani. Van, aki megteszi, mert így próbál vásárlókat megtartani vagy bevonzani, de jogszabályi kötelem nincs. Hibás termék esetén a szervizelésnek kell történnie, és annak valamilyen eredménye lesz (megjavított terméket visszakapod, és csak a 30 napon belül nem javítható terméknél járhat vissza a pénzed).


Azon az alapon visszavinni valamit, hogy "nem tetszik", nem biztos hogy siker lesz. Ha meghirdeted a bolti ár alatt pár tízezerrel, hamarabb elviszik.

2022. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eladótól/üzlettől függ. Kérdezd őt. Itt torpedózhatunk se biztos, hogy azt a választ kapod, amit kapnál.
2022. ápr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!