Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Strandolás, fürdőzés szemüvege...

Strandolás, fürdőzés szemüvegesként?

Figyelt kérdés
Évek óta üldöz ez a probléma. Mínusz 3 körül van a szemem, szóval szemüveg nélkül elég rossz. Szemüvegben pedig zavaró ha vízcseppes lesz, nem szeretem. Van valami tippetek? Ti szemüvegben vagy anélkül fürödtök? (gondoltam a kontaktlencsére is, de ha jól tudom fürödni veszélyes vele)

2022. ápr. 21. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kontaktlencsében pancsolok,vízalá nem megyek.
2022. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ha lazulni megyek a vízbe, szemüvegben vagyok. De van, hogy le akarok bukni víz alá, akkor természetesen leveszem.
2022. ápr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem - 5.-ös volt a szemem (megműtettem). Szemüvegben fürdőztem, kerültem az ugráló pancsoló gyerekeket. Inkább gyógy medencékben voltam ahova nem mehettek.


Ha csúszdázni akarsz akkor mindenképp vedd le.

2022. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Erősebbet hordok, így nem nagyon szoktam levenni.
2022. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régen én bementem szemüvegbe, mivel -5.75 és -6.15- ös a szemem. mikor még 12-13 éves volt, akkor vettem le a szemüveget. Mostanra már napi kontaklencsét használok strandoláshoz, és ha véletlen víz érné, akkor sincsen nagy baj, mert este menne ki így is, úgy is a kukába.
2022. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!