Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem kolthetem el?

Miért nem kolthetem el?

Figyelt kérdés

Húsvéti locsolásból "összejött" 12.000FT, most van kettő dolog amit meg szeretnék venni. Anyum már most megszól hogy én mindig a pénzt költöm.(ez persze nem igaz)

Szeretnék gazdálkodni a pénzemmel, amúgy sem lesz több mostanában, és nem is gyűjtök valami nagy dologra.


2022. ápr. 23. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az mondjuk nem gazdálkodás, h azonnal elköltöd... 😂
2022. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó, de most pont van annyim hogy megvegyem amit szeretnék. Régóta gyűjtöm az aprót is, de ez csak épphogy elég valamire
2022. ápr. 23. 09:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj, költsd el bátran.

Csak azt ne felejtsd el, hogy utána nem marad semmi pénzed semmire - ha a hőn áhított akármi elszakad, eltörik, nincs másik.

Arról nem beszélve, hogy lehet, hogy te leszel a jani az osztályban ha megveszed azt a valamit, de csak egy napig. Utána már senkit nem fog érdekelni, te meg ott maradsz egy unalmas valamivel, amire minden pénzed elköltötted.

2022. ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem flexnek veszem meg. Minőségi dolgokat vennék, nem no name dolgot
2022. ápr. 23. 09:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha meggondoltad és úgy gondolod, hogy az adott dolog megéri, akkor költsd el nyugodtan! - Csak azt fontos megtanulni, hogy az impulzív vásárlásokat és a rossz ár/érték arányú vásárlásokat elkerülje az ember.
2022. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez szép és jó, csak anyum nem nagyon akarja megengedni,mert drága lett a kaja, meg ezek az áremelkedés miatt
2022. ápr. 23. 10:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, ez a pénz akkor is a tied, és már bocs, de valószínűtlen, hogy a családi kassza attól a 12 ezer forinttól fog rendbe jönni. Ez olyan "kamu-dumának" hangzik nekem egy szülő részéről, ami tipikus a kontrollmániás szülőkre. Ha mégis az a helyzet, hogy az ételre meg az alapvető számlákra kell a pénz, akkor értem, be kell áldozni sajnos, de akkor is célszerű felírni valahova, hogy az a te pénzed volt, és amikor jobb lesz a helyzet, visszaadni.
2022. ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

nem semmi a muter, 12 ezerről van szó nem 12 millióról

ez nekünk 1 napi kajapénz

2022. ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor locsolni indultál, azzal indított el a mamád, hogy Fiam, pénz nélkül haza ne gyere, mert nincs mit enni?
2022. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most azzal jön hogy nekem kell venni öltönyt, zakót, a fodrászt is neki kell állnia...
2022. ápr. 23. 16:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!